Suomen Rintaradiologit

Puheenjohtaja
Anna Sutela
anna.sutela@kuh.fi


Kuvantamiskeskus
Kuopion yliopistollinen sairaala
PL 100, 70029 KYS


Sihteeri 
Johanna Alanko
johanna.alanko@fimnet.fi


Terveystalo, Tampere
Rautatienkatu 27, 33100 Tampere


Rahastonhoitaja
Katja Hukkinen
katja.hukkinen@fimnet.fi tai katja.hukkinen@hus.fi


Naistenklinikan röntgen
PL 140
00029 HUS


Muut hallituksen jäsenet

Sanna Hagman
sanna.hagman@epshp.fi
Radiologia
Seinäjoen Keskussairaala
Hanneksenrinne 7, 60220 Seinäjoki

Michael Jaarte
michael.jaarte@ksshp.fi
Keski-Suomen Keskussairaala Keskussairaalantie 19, 40620 Jyväskylä

Pieta Ipatti
pieta.ipatti@ppshp.fi
OYS, radiologian klinikka
PL 50, 90029 OYS

Mirva Karivaara-Mäkelä
mirva.karivaara-makela@pshp.fi
TAYS

Mazen Sudah
mazen.sudah@kuh.fi
KYS